„The Team”

 

Krzysztof KulkaKrzysztof Kulka - me

 

Słowo ma wielką moc. Może ranić, niszczyć, ale też dawać nadzieję, siłę i energię. W tym miejscu chciałbym podziękować za energię i nadzieję. Gdyby nie współpraca z osobami dla których pasja działania, solidność wykonania oraz wewnętrzna radość są nieodłącznymi atrybutami życia, świat może nie doczekałby się realizacji mojego przedsięwzięcia.

 

 

Edward KnapekEdward Knapek
www.dekedi2004.republika.pl

 

Szczególne wyrazy uznania za okazane serce oraz przekazanie środków finansowych na start i wposażenie Szkoły. Firma profesjonalna z bardzo miłym podejściem do klienta.

 

 

 

Dominik KulkaDominik Kulka
Fotograf imprez weselnych


Pomysłowość, wytrwałość i zamiłowanie do obiektywu tego Pana pomogły w realizacji przedsięwzięcia. Jedyne co mogę zrobić to polecać jego usługę "Fotografia Wesel – tanio i bardzo przyjemnie" adres kontaktowy: Dominik_Kulka@o2.pl

 

 

 

Antonina i Sebastian FeyAntonina i Sebastian Fey

Ich möchte Euch danken, weil durch Euren Hilfe mein Projekt möglich gemacht wurde. Auf viele verschiedene Art und Weisen kann Dankbarkeit ausgesprochen werden aber Ihr seid zu mir immer so lieb gewesen dass ich bleibe einfach sprachlos. Vielen Dank!!!

‘Denken ist die schwerste Arbeit, die es gibt, deshalb beschäftigen sich nur wenige damit.’
Henry Ford

 

 

Stefania KulkaStefania Kulka

 

To następna osoba, która niczym dobry duszek podpowiadała tylko te najlepsze myśli przy szkicowaniu planu. Optymizm, rezolutność i elokwencja to chyba za mało, aby w całości przedstawić zalety okazanej pomocy przy powstawaniu tego dzieła.

 

 

 

 

 

 


design by GreenMouse.pl